Plan B

V roce 1991 Mike Ternasky založil s hrstkou nejlepších pro skateboardistů značku Plan B, jako alternativu k velkým skateboardovým korporacím. Ternaskyho idea malé skateboardové společnosti zpochybnila stávající status quo velkých společností a nastolil ve skateboardingu nové standardy. Platforma Plan B byla série skateboardových videí, která ukazovala nejprogresivnější skateboarding, jaký svět nikdy neviděl. Plan B dosáhl vrcholu uprostřed 90. let. V té době také bohužel Mike Ternasky zahynul při automobilové nehodě. Profi jezdci Paln B Danny Way a Colin McKay se snažili značku udržet, ale nakonec museli kvůli profesionální kariéře projekt odložit.

V roce 2005 Danny a Colin znovu otevřeli historii Plan B spolu s vynikajícími jezdci Paulem Rodriguezem, PJ Laddem a Patem Duffym. Později do teamu přibili Ryan Sheckler a Torey Pudwill a Plan B vytvořil nejelitnější skateboardový team. Plan B se jako před lety s Ternaskyho ideami stal lídrem v oblasti skateboardingu. Značka Plan B je založena na jedné myšlence – progres. Tato myšlenka je hluboce zakořeněna a odráží se v každém aspektu, který značka dělá. Ať už vytváří nové Plan B skate desky, nová videa, nebo oblečení, vždy můžete počítat s progresivním pohledem na věc a kvalita vždy vyhrává nad kvantitou.

V kolekcích značky můžete narazit na nejkvalitnější skate desky Plan B, skvělé kalhoty Plan B a unikátní Plan B oblečení, zahrnující trička, mikiny, kraťasy ad.

Stránky výrobce skate značky Plan B

Spřátelené online skateshopy