686

686 Clothing

Historie skate značky 686

Oděvní firma 686 vznikla 13. Listopadu 1992. Založil ji Michael Akira West, absolvent Jižní kalifornské univerzity. Název společnosti, 686, je odvozen od zlomového dne jeho babičky, ke kterému přidal svůj věk, kdy zakládal společnost. Již od počátku bylo hlavním cílem 686 poskytovat jezdecké komunitě módní, ale zároveň technické oblečení. Od toho se odvíjí filosofie společnosti, která je známá po celém světě – 686 chce nabídnout více, než jste očekávali.

Už od osmdesátých let, kdy začal jezdit na skateboardu, měl Mike neustále nové a nové nápady. Byl zcela pohlcen streetovou skateboardovou scénou v Hermose a Venice Beach, dokud v roce 1985 nepoznal snowboarding. Koncept skateboardingu na sněhu, který mu představil kamarád, byl opravdu něco unikátního. Mika zcela uchvátil, a tak začal pracovat a jezdit v místních horách Big Bear. Odtud byl jenom krůček k založení 686.

V kolekcích značky najdete technické zimní bundy 686, kalhoty na snowboard 686 a další doplňky, vše v dámském i pánském provedení.

Čas strávený na horách, v Kalifornii, punková, rapová a jazzová hudba – to vše ovlivnilo pozdější kolekce 686. Ať už to byly tenisky nebo oblečení Vintage.

Stránky výrobce skate značky: 686

Spřátelené online skateshopy