Lost

 

Historie značky

Značka Lost Enterprises vznikla v roce 1985, když Matt Biolos spolu s kamarády ze školy společně sportovali - snowboardovali na Mt. Baldy, skateboardovali na potrubí či surfovali na Dana Point. Příliš se nestarali o to, jak se umístí v závodech. Většinou patřili k týmům, které prohrávaly. Tak vzniklo i  jméno Lost - od té doby začali logo LOST psát na knihy, trička, lavičky, stoly a později i na oblečení.


Matt Biolos si vyrobil svůj první surf v roce 1987 a nazval ho Ratz Ass. Jeho druhý surf byl pojmenován Mayhem (Mayhem byl název Mattovy hudební skupiny na střední škole).

V roce 1992 začal Matt aplikovat své umění na trička s logem LOST. Jeho spolubydlící Mike Reola pomáhal Mattovi s rozjetím značky. Později Matt začal prodávat surfy, na nichž jezdili hvězdy jako například Strider Wasilewski a Christian Fletcher. V roce 1993 značka LOST natočila svoje první video.

Po několika prvotních neúspěších se za pomoci výrobny Gotcha naučili, jak celá výroba správně funguje. Brzy začal Lost vyrábět vlastní kolekci triček Lost, kraťasy Lost, kalhoty Lost, čepice Lost, tílka Lost, mikiny Lost atd.

V roce 1996 Lawrance Quigley firmě Lost nabídl, že se jim bude starat o design oblečení.

Od roku 2009 má značka Lost Enterprises svoje sídlo ve státě Kalifornie - tři spojené domy sidlící v San Clemente spolu s indoor skateparkem.

 

Team Lost Enterprise

 

Surf

- Kolohe Andino

1. místo na East Coast Surfing Championships na Virginia Beach

- Cory Lopez

- Aaron Cormican

 

Skateboard

- Chad Shetler

1. místo Ultimate Boarder 2009, 2010 & 2011
Světový rekord Wallride for Discovery Channel

- Pat Duffy

 

Hudba

- Lindsey Perry

- Philm

 

Umění

- Adrian Wiseman

- Terry Shin

 

Spřátelené online skateshopy