Red Dragon / RDSRed Dragon / RDS U zrodu značky RDS stáli Colin McKay, Rob Sluggo Boyce a Moses Itkonen. Značka doplňků Red Dragon měla svůj počátek v skateshopu Red Dragon v kanadském Vancouveru, který v 90.letech nesl označení RDS Skate Supply. Překvapivě, zbývající firmy z Vancouveru počali po určité době tuto značku a nasledně i její zboží podporovat, a tak se po krátké době produkty RDS pomalu začali zabydlovat v celé Kanadě, a poté i v dalších státech, a tak byl druhý obchod RDS Skate Supply otevřen v Encinitas v Californii.

Profesionální skateboardisté Red Dragons, další jezdci a navíc i některé známé tváře showbusinnessu v dalším období pomohli rozšířit vědomí o této značce celovětově. V nedávné době se k Red Dragons připojil Kevin Harris, kamarád z dětských let, a všichni společně stáli u zrodu jednoho z nejlepších světových skateparků pod zavřeným nebem s názvem RDS Skate Park.

Jejich cílem bylo tak dát všem těm, kteří je podporovali, něco pro radost a dále jezdcům poskytnout místo, kde se další generace skateboardistů bude moci zdokonalovat v jízdě na prkně.

Stránky výrobce skate značky: Red Dragon / RDS

Spřátelené online skateshopy