Boty za půlku

Vloženo: 2015-09-16

BoardStar.cz vyprodává poslední páry bot za půlku!

Čtěte více »

Mystic Skate Cup 2015

Vloženo: 2015-06-19

Nejdéle trvají skateboardový festival na evropském kontinentě se po roce opět vrací na pražskou Štvanici.

Každý rok máme na Mysticu možnost vidět hvězdy světového, ale i českého skateboardingu (loňský ročník vyhrál náš rider Martin Pek). Jezdci bojují v disciplýnách street. bowl a best trick o celkové price money 700.000,- Kč.

Letos Mystic Sk8 Cup okoření legendární kapela Suicidal Tendencies, která byla odjakživa se skateboardingem propojena. Jejich skladba Possessed To Skate formovala hudební vkus skateboardistů 90. let.

Letos se máme rozhodně opět na co těšit, takže si do deníčků zapište datum 26.-28.6.2015.

Čtěte více »

SprayArt Project

Vloženo: 2015-06-03

SprayArt Project je unikátní akce, při které vznikají skateboardy Restart s originální grafikou.

 

 

 

Čtěte více »

Springbreak 2015

Vloženo: 2015-03-17

IV. ročník českého Ride and Music Festivalu přichází.

Čtěte více »

Jeremy Lusk Memorial

Vloženo: 2015-02-13

Značka Metal Mulisha uspořádala již 6. ročník vzpomínkové akce na jednoho z největších talentů FMX a skvělého kamaráda Jeremy Luska. Je až neuvěřitelné, že je to 6 let, kdy nás tento skvělý člověk opustil.

 

Čtěte více »

Film o českém longboardingu

Vloženo: 2015-02-11

První český dokument o longboardingu na naší scéně je venku. 

 

Čtěte více »

Burton European Open 2015

Vloženo: 2015-02-02

Ve švýcarském Laaxu proběhl o víkendu největší evropský, snowboardový závod Burton European Open 2015.

 

Čtěte více »

Zdeněk Poláček mistr republiky

Vloženo: 2014-12-15

Skvělá sezóna pro Zdeňka Poláčka.

 

Čtěte více »

Mega slevy na boardstar.cz

Vloženo: 2014-01-27

Váš oblíbený e-shop boardstar.cz pro Vás výrazně zlevnil zimní oblečení a vybavení na snowboard. Redukcí cen prošli např. značky Burton, Dakine, Vans, Roxy, Quiksilver a mnoho dalších. Takže pokud se potřebujete dovybavit na hory, teď je výborná příležitost!

Čtěte více »

Otevřeno i 24.12.

Vloženo: 2013-12-09

Pokd ještě 24.12. budete potřebovat sehnat nějaký dárek, můžete ho dostat na našich partnerských kamenných prodejnách, které mají otevřeno i na Štědrý den do 16:00!

I zboží, objednané na našich partnerských e-shopech, můžete 24.12. vyzvednout na kamenných prodejnách a na poslední chvíli tak můžete ještě někomu udělat radost!

Partnerské e-shopy najdete na této stránce níže.

Čtěte více »

Zimní bundy

Vloženo: 2013-11-04

Náš partner, internetový obchod boardstar.cz, hlásí naskladnění zimních bund z kolekce zima13/14.

Na výběr máte obrovské množství, mezi jinými např. zimní pánské bundy Burton, nebo líbivé zimní dámské bundy Roxy. Pokud novou zimní bundu potřebujete, pak se na boardstar.cz můžete 100% spolehnout. Kromě uvedených značek tu najdete také zimní bundy 686, Grenade, Funstorm, Meatfly, Vans, DC Shoes, Armada a mnoho dalších renomovaných výrobců.

Čtěte více »

Pepé Kalenský

Vloženo: 2013-10-10

Team rider boardstar.cz a značky Circa Pepé Kalenský v létě nezahálel! Počtětě si, jak letní přípravul prožil!

Ještě před začátkem léta, jsem se spojil se sjezdaři ze Špindlu a absolvolal jsem s nimi letní přípravu. Musím říct, že mně to hodně povzbudilo a pomohlo. Furt jsme dřeli fyzičku, posilku, balančky a byl to trochu jiný tréning než na který jsem zvyklý. Skoro každý týden jsem pak jezdil trénovat do vody. Do Štítů, Nového Hrozekova a taky na Freejump. Pracoval jsem hlavně na doublech (dvojté rotace přes hlavu) a to úspěšně, takže doufám, že bude v zimě někde dobrý skok a rád bych to vyzkoušel na sněhu.Team rider boardstar.cz a značky Circa Pepé Kalenský v létě nezahálel! Počtětě si, jak letní přípravul prožil!

Čtěte více »

Zimní vybavení Burton

Vloženo: 2013-10-07

Připrav se na snowboardovou sezónu se značkou Burton! Největší výběr téhle oblíbené značky najdeš na boardstar.cz včetně nejnovější kolekce zima 13/14!

Čtěte více »

Burton Špindl Sprin Sessions

Vloženo: 2013-03-26

 

Závěr zimní sezóny ve Špindlu se již tradičně nese ve jménu povedené a nesmírně oblíbené akce Burton Špindl Spring Sessions!

 

 

 

Čtěte více »

Výsledky Quiksilver Snow Jam

Vloženo: 2013-03-18

Quiksilver Snow Jam je úspěšně za námi a bylo opravdu na co koukat!

Čtěte více »

Quiksilver Snow Jam

Vloženo: 2013-03-01

Jeden z největších závodů letošní snowboardové sezóny se pojede ve Špindlerově Mlýně!!!

Čtěte více »

The Nike Snowboarding Project - první díl

Vloženo: 2013-01-21

První díl projektu značky Nike "The Nike Snowboarding Project" natočil Joea Carlina a zavede nás do japonských ulic, kde snowboardové boty Nike pužívají např. Jess Kimury, nebo Johnie Paxson.

 

Čtěte více »

Povánoční výprodej na planetskate.cz

Vloženo: 2013-01-07

E-shop planetskate.cz pro Vás připravil povánoční výprodej! Slevy na starší kolekce dosahují až 80% u nových kolekcí je to sleva až 20%!!!

Čtěte více »

Hot-zone.tv Hintertux Opening (5. - 7. října)

Vloženo: 2012-11-08

Hintertux opening!
A je to tady! Brány se otevřely a zimní sezóna začala. Jako první byl na řadě Hintertux - ledovec, kde se všichni nejvíc těší. A taky podle fronty u kasy to tak vypadalo. 
V pátek ráno jsme dorazili pod horu a při pohledu

 na kopec nám naskočil úsměv na rtech, protože obloha slibovala nádherné počasí. A taky se tak stalo. Celý den svítilo sluníčko, lidi se proháněli parkem. Parta se rozehřívala na skocích. Občas to někdo podcenil a tak celkem často přilétal nemocniční vrtulník. Není se v podstatě ani čemu divit, když pod překážkou na vás čeká ledová pláň, kterou jen tak neukočírujete. Ovšem setup parku pohodlný, sedl snad všem, nikdo si nestěžoval. 
Ale při cestě dolů z parku, ke kabince, jsme žasli, kolik sněhu od minulého roku ubylo. Kolem sjezdovky bylo vždycky strašně bílo, letos jen kamení. Jejich ostrost si na vlastní kůži, čelo, břicho a kolena vyzkoušel i Martin „Kolda“ Kolařík, kterého zatáčka vynesla těsně k okraji a batoh ho strhnul do stráně. Naštěstí je to kus malého chlapa, žádná bábovka a tak i přes nějakou tu bolest se přenesl a na druhý den zashredil, tak jak to umí! 
Potom jsme dali povinně jednoho weiss beera klasicky, zhrozeně sledovali úbytek sněhu před náma a řešili globální problémy lidstva a jejich dopad. Spousta lidí ovšem raději procházela stánky různých značek, které si připravily pro širokou veřejnost propůjčení jejich nejlepších kousků prken, vázání i bot. Na parkovišti jsme ještě nabírali energii ze sluníčka a pomalu vyrazili se ubytovat. Paní si nás pamatovala už z minulého roku, věděla, že jsme bezproblémoví a tak jsme poskytli azyl dalším na měkkém koberci na zemi. Později v Tux centru na nás čekala večeře a pak premiéra našlapaného UNIQUE8 videa od Pirate Movie Production.
V sobotu jsme vyrazili hned časně ráno a první lanovkou vyjeli nahoru. Lidí přijíždělo víc a víc a fronty na kotvu do snowparku se plnily k prasknutí. Mé první stání v řadě, a poslední, jsem stopoval a vyšlo mi 11 minut reálného času. Kluci už byli na kickerech, motali různé vrtulníkové kreace a připravovali se na Session of the Dudes. Výhru bral ostřílený borec Roope Tonteri (Cab 12, Front 10 Double, Back 10 Double). Za styl byl odměněn Burton jezdec Werni Stock (Switch Back 1, Backside Air, Backflip,..) a za Rookie to měl v kapse Tim-Kevin Ravnjak ze Slovinska (Back 9, Front 7)
Shred line byla taky nabitá. Spousta lidí, než aby stálo v řadách, raději šlapalo překážku. Bundy, mikiny se odhazovaly, protože sluníčko peklo co mohlo a azurově modré nebe jen podtrhovalo to krásné počasí. Natáčelo se, fotilo, skákalo, shredovalo, triky padaly, dobrá nálada lítala vzduchem, pohoda, jak má být. To co kluci nasázeli na railech uvidíte v nejbližší době v připravovaném editu. Nebo v přiloženém videu ze soboty, kde můžete vidět i české jezdce (Tomáše Teglýho, Romana Dlauhého). Odpoledne dole na parkovišti byl klasicky AirBag, do kterého si můžete skočit, zkusit nějaké to saltíčko a podobně. Byla možnost si i vystřelit růži ze vzduchovky, nebo jen tak užít klidnou atmosféru.
Večer byla samozřejmě párty, kde se sešli všichni z blízkého i dalekého okolí. My jsme si ji užili tak, jak už to všichni umíme. Přispěla k tomu taky informace ze všech stran, která na neděli neslibovala nic dobrého. Dole déšť, nahoře sněžení, sněžení s deštěm a do toho se člověku po dvou krásných dnech už moc nechce. A tak pivo teklo proudem, párty se vydařila. Někomu víc, někomu míň. Chudákovi Tomovi Teglýmu vůbec, ten si zajel nesmyslně do nemocnice jako svědek nehody, pokecal si s anglicky nehovořícíma policajtka, vyskakoval z jedoucího taxíku – neúspěšně! A o půl osmé zničený plácal na dveře ve snaze ulehnout. To už jsme ale my ostatní byli vzhůru a šli zkusit vyrazit na kopec. Počasí opravdu nepřálo, spousta lidí zůstalo dole. Ale náš nejmladší rider, Kubík Hroneš, si to vyjel a reprezentoval nás v Billabong Kids Shoot, kde na rouře si dal stylový FS Boardslide a všechny tím maximálně ohromil! Můžete ho vidět v plné parádě v přiloženém editu z neděle. 
Akce se povedla na výbornou. Určitě všem doporučujeme tento resort navštívit, stojí to za to. My všichni jsme měli radost z prvního ježdění a byli nadšeni z počasí a celého výletu. Děkujemewww.boardstar.cz, že nám umožnil vyrazit na tenhle výlet, dále HotZone partě za skvělý park, shaping a parádně připravenou akci, těšíme se na další spolupráci.

Čtěte více »

Hot-zone.tv Hintertux Opening (5. - 7. října)

Vloženo: 2012-09-18

Snowboardový boardstar team vyráží na premiérový opening. Své brány otevře jako první  Hintertux, který patří k hojně navštěvovaným místům českými, ale i zahraničními jezdci. O park se stará zkušená partička shaperů, takže se můžeme těšit na park ve výborné kondici s našláplou Pro Line, Medium Line a samozřejmě i Easy Line. Podle sněhových podmínek, které momentálně vypadají víc než dobře, bude v parku stát také rampa. Celý tento víkend bude doprovázet řada akcí a soutěží. V „Session of the dudes“ si mezi sebou ve snowparku profíci změří síly. Pojede se také klasický „Cash for tricks sessions“. Je připravený i speciálně udělaný rail jen pro tuto akci, který měří neuvěřitelných 102 metrů!  Dole na parkovišti se o zábavu budou starat „After shred“ s jejich obrovským Big Air Bagem a samozřejmě nesmí chybět obrovská welcome party. Pro všechny, kteří se z jakýkoliv důvodů nemůžou této akce zúčastnit, Vám přineseme report se spoustou fotek a parádního videa. Vše sleduj také na facebook stránkách boardstar.cz!

Čtěte více »

PEPÉ KALENSKÝ - REPORT

Vloženo: 2012-07-19

Níže report teamridera Grenade o jeho současných aktivitách a plánech.

Pepé Kalenský

Minulý týden jsem se vrátil z Val Senales, kde jsem byl 2 týdny trénovat. Bohužel počasí celý trip úplně nepřálo, bylo hrozně teplo (přes noc kolem 5 stupňů, ve dne kolem 10 stupňů) a celkem často pršelo. Další věc, se kterou jsem se potkal snad poprvé v životě a to, že ten největší skok, který byl asi nejlepší na trénování, měla pronajata italská snb reprezentace a nikoho jiného na něj nepustili. Po několika dnech hádání a stěžování si mě tam nakonec pustili. Tím pádem jsem konečně mohl trénovat, i když sněhové podmínky ve snowparku byli dost špatné. Každopádně jsem konečně vyzkoušel double cork 12, trik který mě dostane zase na úplně jiný level a vše proběhlo úspěšně. Zde posílám natočené video, bohužel zrovna z neustálého triku.

Čtěte více »

MYSTIC SKATE CUP VOLUME #3

Vloženo: 2012-07-18

 

Čtěte více »

MYSTIC SKATE CUP VOLUME #2

Vloženo: 2012-07-17

 

Čtěte více »

MYSTIC SKATE CUP VOLUME #1

Vloženo: 2012-07-16

Osmnáctý Mystic sk8 cup je úspěšně za námi a vy si shlédněte video z prvního dne Mystic Cupu 2012. Návštěvnost byla jako každý rok velká. V neděli čítala návštěvnost 12 000 lidí. Značka Volcom celou tuto akci tradičně zaštítila. Poslední den nepřálo zrovna ideální počasí, nicméně střecha vše zakryla a závod se tak mohl odjet. Zvítězili tito jezdci: Charlie Blair, Austen Seaholm a Alexis Sablone. Z našich jezdců vybojovali třetí místa Tomáš Stejskal a Martin Jurášek.

 

Čtěte více »

JE TO TADY! GYMKHANA #5 !!!

Vloženo: 2012-07-10

DC Shoes uvádí již pátý díl legendárního seriálu GYMKHANA #5 !!! Shlédněte kousky ridera Kena Blocka v San Francisku.. Možná přijede i Pastrana..

 

Čtěte více »

DC Shoes - X-Games - big air trénink

Vloženo: 2012-07-09

Malý klučina Tom Schaar jezdící za DC Shoes nehorázně diktuje na rampě. Mrkněte na to!

 

Čtěte více »

DC Shoe uvádí.. Ken & Travis na X Games

Vloženo: 2012-07-09

DC Shoe nám přináší ukázku z disciplíny Rally cross na X-Games. 

 

Čtěte více »

Teaser #2 GYMKHANA #5

Vloženo: 2012-07-04

DCshoes: V druhém teaseru nám Travis Pastrana ukáže, že umí také driftovat. Uvidíme s čím nás s Kenem Blockem překvapí v již blížícím se dalším dílu GYMKHANA #5..

 

Čtěte více »

FREESTYLE JAM nr.4

Vloženo: 2012-07-03

 
Agentura BMX jezdce Honzy Jílka, JF Show agency uvádí čtvrtý ročník akce nazvané Freestyle
Jam, která se uskuteční v sobotu 28. července 2012 v areálu Letního kina Olomouc.
Od 14 hodin je nachystaný zábavný program plný exhibic, atrakcí pro děti i dospělé. Vystoupí
kapely The Truth Is Out There a HAZYDECAY.
Volný vstup pro děti do 10 let. Prvních 100 návštěvníků dostane Monster Energy Drink
ZDARMA !!!
Afterparty pokračuje v ATOM-BARU s kapelou SHOCKWAVE !!!
 
Sponzoři: Óčko, Circa, Meatfly, Boardstar, Nugget, Monster Energy Drink a další..

Čtěte více »

Mystic Wake Cup Stráž 2012

Vloženo: 2012-07-02

Už se nám blíží 1. závod Českého poháru ve wakeboardingu a wakeskatingu, který se uskuteční již tento víkend na vodní nádrži Horka ve Stráži pod Ralskem. Vlek je dlouhý 830 metrů a závodníci budou moci na trati předvést své triky nejen na funboxu, aboxu, slideru, ale i na třech kickerech.

Závodu jsou rozděleny do čtyř kategorií. Wakeboard - ženy, muži a Wakeskate muži, ženy  (v případě dostatečného počtu přihlášených účastnic).

Pro výherce jsou připravené dárky od sponzorů a také PRIZE MONEY!

Sponzoři letošního ročníku jsou STAROPRAMEN, PANDA SPORT, LIQUID FORCE, MYSTIC, EXPLOMAX ENERGI DRINK, MISULTIN ZONE.

Program závodu:

Pátek

Příjezd a ubytování závodníků, freeriding od 15:00 do 19:00, 300 Kč/osoba
Večer od 19:00 h WELCOME PARTY

Sobota

08:00 – 09: 30 registrace závodníků
08:00 – 10:45 trénink
10:45 – 10:55 mítink jezdců s rozhodčími

11:00 – 14:00 kvalifikační jízdy
14:30 vyhodnocení kvalifikace
14:45 – 14:15 LCQ/dle počtu účastníků může být v dané kategorii zrušeno

15:30 – 19:00 finále

20:00 vyhlášení celkových výsledků
20:00 AFTER PARTY

 

Čtěte více »

JAN JÍLEK - BIKE PARK VELKÉ KARLOVICE

Vloženo: 2012-06-29

Teamrider Circa Jan Jílek udělal rozhovor do časopisu Sport když se účastnil exhibice v bikepardku Velké Karlovice. 

Čtěte více »

Již brzy! Ken Block´s - GYMKHANA #5

Vloženo: 2012-06-28

DC Shoes již brzy představí další díl seriálu GYMKHANA. Určitě to bude opět zase něco monstrózního..

9. července to příjde..

 

Čtěte více »

JAN JÍLEK - BIKE PARK VELKÉ KARLOVICE

Vloženo: 2012-06-26

Circa jezdec Honza Jílek se o víkendu zúčastnil otevíraní nového BIKE PARKU ve Velkých Karlovicích. Můžete se těšit na rozhovor v novinách a v TV pořadu Vertikál..

Akce proběhla bez chybičky, Honza sklidil  velké ovace..

Čtěte více »

RED BULL PUMP RIDERS

Vloženo: 2012-06-25

Praha - Fantastická atmosféra, jezdci předvádějící výkony na hranicích svých možností a unikátní závod. Taková byla sportovní událost Red Bull Pump Riders, jenž se o víkendu odehrála v evropské premiéře v Praze. V kategorii BMX vyhrál Michal prokop a v MTB Tomáš Slavík. Závod shlédlo přes 3500 diváků. Trať si vyzkoušelo celkem 145 jezdců z Česka i Slovenska mezi nimiž nechyběla biková elita.

Čtěte více »

QUIKSILVER SURFING CZ CHAMPIONSHIP

Vloženo: 2012-06-26

 

V Segnoisse ve Francii právě probíhá již 5. ročník mistrovství české a slovenské republiky v surfingu.
 
Celou akci tradičně zaštiťuje QUIKSILVER & ROXY.

Do hlavního závodu se přihlásilo 27 borců a 12 slečen. Závodu se účastí celá surfová špička z Čech, Slovenska i Maďarska takže se máme na co těšit.

Zde malá ochutnávka..

 

 

Čtěte více »

RED BULL PUMP RIDERS V PRAZE!!!

Vloženo: 2012-06-22

Tak a je to tady. Tento víkend, v sobotu 23.6. se v Praze na Štvanici uskuteční pumpovací bitva o krále bez řetězů. Bude to evropská premiéra závodu Red Bull Pump Riders..

 Celý den bude burcovat davy Red Bull Tourbus, což je pojízdná stage, kde vám zahrají jak DJ´s tak i (po dojetí finále) našláplé kapely Pipes and Pints a The Wifebeaters

V závodě se očekává i účast zahraničních jezdců. V obou kategoriích postoupí z kvalifikace 32 závodníků, kteří utvoří dvojice pro vyřazovací část. Pojede se ve dvou kolech a pokud souboj skončí remízou, postupuje ten s lepším součtem časů. Na vítěze čeká odměna i premiérový titul nejlepšího pumpaře v Evropě.

HARMONOGRAM

SOBOTA 23. 6. - ZÁVOD

8.00-10.00

Registrace (i ti, co jsou předregistrováni přes internet)

8.30-10.30

Volný trénink

10.30

Riders meeting (riders zóna, všichni jezdci)

11.00-13.30 

Kvalifikace (jednokolová

13.30-14.00

Úprava trati

14.00-14.30 

Volný trénink pro postupující

14.30-19.00 

Race – pavouk (64 riderů v každé kategorií)

19.15 

Vyhlášení výsledků

19.30-22.00 

Afterparty – Red Bull Tourbus – živé koncerty

22.00-??

After-afterparty – přesun do Mystic skateparku

Čtěte více »

Nová značka - PLAN B

Vloženo: 2012-06-21

V kolekcích značky můžete narazit na nejkvalitnější skate desky Plan B, skvělé kalhoty Plan B a unikátní Plan B oblečení, zahrnující trička, mikiny, kraťasy atd.

Čtěte více »

JAN JÍLEK - MONSTER ENERGY DIRT SHOW

Vloženo: 2012-06-21

O víkendu se odjel na Balatonu závod MONSTER ENERGY DIRT SHOW, kde jste mohli shlédnout team ridera Circa - Honzu Jílka. Kvalifikace se mu moc nepovedla. Na prvním skoku dával vždy super triky, ale nikdy nedal čistou jízdu až dokonce, tudíž mu to vyneslo 15. místo a na postup to bohužel nestačilo. Do finále postupovalo 12 jezdců. Honza dopadl v jedné jízdě nešťastně na koleno, tak pevně věříme, že to nebude nic vážného.

Zde je na ukázku pár fotek:

Čtěte více »

WAKE JAM 2012

Vloženo: 2012-06-18

Včera proběhla každoroční akce zvaná Wake Jam 2012. Počasí se vydařilo takže návštěvnost byla veliká. Kromě wakeboardingu zde byla k vidění i exhibice na skateboardu a freestyle kolech.. 

Čtěte více »

Patrik Fafek - exhibice Litomyšl

Vloženo: 2012-06-13

Team rider Circa Patrik Fafek se zúčastnil exhibice v Litomyšli. Zde je pár fotek..

Čtěte více »

FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT 2012

Vloženo: 2012-06-11

It´s PARTY TIME! Freeride magazín pro Vás připravil další mejdan. Klub Roxy, sobota 16.6. od 21:00hod.

Potvrďte svojí účast!

Pro všechny co holdují adrenalinovým sportům, připravil Freeride.cz ve spolupráci se značkou Vans první Freeride.cz mejdan. Přijďte se pobavit s lidmi, kteří mají rádi snowboarding, freeskiing, biky, surfing, wakeboarding, kiteboarding, windsurfing, longboarding.. Takže ať už jezdíte na čemkoliv nebo na komkoliv tak byste měli dorazit do pražského klubu Roxy.

Klub bude otevřen od 21 hodin. Vstupné bude symbolických 70,-Kč a v ceně je lístek do tomboly, ve které budete moci později vyhrát parádní ceny od partnerů akce. V ceně je tradiční Jagermaister Welcome Shot od Jager Chicks. 

Dále se můžete těšit na módní přehlídku, zahraje Vám DJ N´Zyma, Akvamen & Robot. Budete moci shlédnout video Red Bull video Highlights, ve kterém uvidíte nejnašláplejší videa z výše uvedených sportů. Pokud si budete chtít odpočinout tak pro vás bude připraven Vans Chill-Out kde dostanete Vans Vafli zdarma. 

Takže nezapomeňte.. 16.6....

Čtěte více »

První závod Českého poháru DIRT JUMP v Brně.

Vloženo: 2012-06-07

Minulý víkend proběhl první závod Českého poháru v disciplíně DIRT JUMP  v Brně. Závod byl nazván BASTR BASTARDS 2012.

Závodu se mimojiné zúčastnil i team rider Circa Jan Jílek. První skok byl okolo 10ti metrů. V tréninku se Honzovi podařilo přeletět první skok asi o metr až na rovinku, což v něm vzbudilo respekt. V závodě nakonec skončil na krásném 10. místě. Konkurenty mu byli jezdci z česko-slovenské špičky. 

Za 14 dní Honzu čeká závod na Balatonu takže držíme palce!

Čtěte více »

Předprodej na MYSTIC SK8 CUP 2012 ZAHÁJEN!!!

Vloženo: 2012-06-07

Jak už jistě mnoho z vás ví, 13-15. července 2012 se uskuteční tradiční MYSTIC SK8 CUP 2012.

Těšit se můžete na mnoho zahraničních i českých jezdců, mnoho zábavy, hudby, přátel apod.

Ceny vstupenek platné od 26. května 2012. Čím dříve koupíte, tím méně zaplatíte..

1.část předprodeje do 15. března:

Pátek 100,-

Sobota 200,-

Neděle 400,- 

Tři dny 450,-

2.část předprodeje do 1. června:

Pátek 150,-

Sobota 250,-

Neděle 500,- 

Tři dny 550,-

Na místě:

Pátek 200,-

Sobota 300,-

Neděle 550,- 

Tři dny 650,-

Čtěte více »

Patrik Fafek - kratší edit z tripu po Anglii

Vloženo: 2012-06-04

Podívejte se na slušnou massage Patrika Fafka jezdícího za Funstorm, Circa, Agang.. Respect!

 

Čtěte více »

Petr Muhlhans na 101. místě..

Vloženo: 2012-06-01

Největší letošní bikrosový závod po Olympiádě zajel Petr Muhlhans jezdící za e-shop BOARDSTAR na 101. místě. Tento závod byl poslední kvalifikací na Olympijské hry a účast tomu odpovídala. 170 jezdců v Elite Men, Top 64 na čas postupuje do závodu, rozdíl 1,5s mezi prvním a 64. Dráha v hale byla naprosto dokanalá, Petr ve své jízdě neudělal žádnou chybu, nicméně ztratil 28.185s půl sekundy na postup do závodu. Podívejte se na video z dráhy a na tréninkové video z místní venkovní bikrosky..

 

 

 

 

Čtěte více »

Team rider Circa Jan Jílek - 1. závod sezóny

Vloženo: 2012-05-31

Tento víkend se Honza Jílek zúčastní svého prvního letošního závodu v Brně. Tak držte palce ať vyhraje. Šance jsou veliké.

Čtěte více »

Rozšířený popis o značce Dakine!

Vloženo: 2012-05-30

Přidali jsme několik stran velmi zajímavých informací o značce Dakine. V sekci "SKATE VÝROBCI" klikněte na Dakine a dočtete se jaké školní batohy Dakine jsou obsaženy v nové kolekci. Na jaký batohy Dakine se dá umístit skateboard. Kam se Vám vejde notebook, oblečení apod. No prostě mnoho užitečných informací najdete zde.

Čtěte více »

Nové fotky od Pepého z resortu Stubai

Vloženo: 2012-05-30

Pepé Kalenský (vítěz ankety "Král bílé stopy") jezdící za oblečení Circa a Grenade rukavice byl pozván jako host na kemp, který se konal v resortu Stubai. V detailu najdete několik fotek jako ochutnávku. Pepé už připravuje svůj season edit - video, což bude stát jistě za to..

Čtěte více »

DC EUROPE uvádí video WHERE EU AT?

Vloženo: 2012-05-29

V pátek 1.6.2012, proběhne premiéra videa WHERE EU AT? Toto video vzniklo za podpory DC SHOES. Těšit se můžete na DEMO českého a slovenského skate teamu, veřejný kontest v best tricku. O hudbu se postarají DJ´s Hafner a Cifiman, velmistr grilu Mr. Dach vám ugriluje nějakou tu dobrotu a vy se můžete s klidem ponořit do víru zábavy a řádného mejdanu..

Start v 18:00hod, začátek promítání videa ve 22:00hod.

Takže nezapomeňte! 1.6.2012 PRAHA/MYSTIC SKATE PARK ŠTVANICE

VSTUP ZDARMA!!!

Čtěte více »

Proč nosit helmu..

Vloženo: 2012-05-28

 

 

Čtěte více »

Přidali jsme další značku.. NIDECKER..

Vloženo: 2012-05-28

Nidecker je jedna z originálních snowboardových značek v existenci snowboardingu, což dokazuje více než 125-ti letá výroba produktů ve vlastní továrně, lokalizované ve Švýcarsku.  

Nidecker nevyrábí jen vysoce kvalitní snowboardy, vázání a boty na snowboard, ale je také hnací silou dvou nejzajímavějších mladých značek ve snowboardingu YES Snowboard a Tadashi Fuse.

 

Čtěte více »

Nová značka DUFFS v sekci značek..

Vloženo: 2012-05-28

V sekci SKATE VÝROBCI najdete informace ohledně značky Duffs, která vyrábí skateboardové boty Duffs, oblečení Duffs a nabízí širokou nabídku boxerek.

Čtěte více »

Nezastavitelný Nijah pokračuje..

Vloženo: 2012-05-28

Vítěz první zastávky Street League 2012.

Nijah Huston byl nejmladším účastníkem X Games. Skateboardovat začal když mu byly dva roky.

Hustona sponzoruje: Element skateboards, DC Shoes, Silver Truck Co, FKD Bearings, Diamond Supply Company, Ricta Wheels, Mob Grip Tape.

 

 

Čtěte více »

Rozšířili jsme popis značky Rusty..

Vloženo: 2012-05-25

Obohatili jsme text u značky Rusty, která se zabývá výrobou surfboardů a dále vyrábí oblečení pro veškeré sporty okolo surfingu.. Skateborading, snowboarding..

Čtěte více »

MYSTIC CUP BOWL 2011 - Rebel TV

Vloženo: 2012-05-25

Malé vzpomenutí na Mystic Cup.. Největší skateboardovou akci roku v ČR, kterou zaštiťuje legendární značka Volcom..

 

Čtěte více »

Nová značka LOST v sekci SKATE VÝROBCI

Vloženo: 2012-05-24

Značka LOST vyrábí vlastní kolekci oblečení, která je ojedinělá originálními designy. V kolekci najdete LOST trika, mikiny, kraťasy, čepice, tílka.. Mezi její hlavní činnosti patří také výroba surfů a skateboardů.

Čtěte více »

DC SHOES.. GYMKHANA 4 BONUS .. Ken Block.. No comment,,

Vloženo: 2012-05-24

DC shoes a Gymkhana 4 BONUS  - video obohacené o vynechané záběry z jiných kamer, rozdílných úhlů a větším zaměřením na techniku jízdy. V brzké době se můžete těšit na Gymkhana číslo 5, které bude podle slov Kena Blocka úplně odlišné než dosavadní projekty. 

 

Čtěte více »

WAKE JAM 2012

Vloženo: 2012-05-23

 

2. víkend  v červnu (tj. 17.6.2012) se jako každý rok uskuteční WAKE JAM. Tento rok již neproběhne pod hlavičkou Quiksilver jak jste byli zvyklí, nicméně úroveň a kvalita zůstanou jistě zachovány. Místem konání budou tradičně Žluté lázně v Praze, které jsou díky svému umístění v blízkosti centra velmi dobře dostupné pro všechny návštěvníky. Celkově má tento event přispět k inspiraci a zábavě dnešní mládeže, představit jim svým programem možnost využití volného času, ke kterému by se v normálním městském prostředí nedostali.

Těšit se můžete na jedinečný exhibiční závod ve wakeboardingu, skateboard a bmx exhibice předních českých a světových jezdců. Dále doprovodný hudební program (kapely, DJ´s), soutěže a mnoho dalšího.

Z kapel se můžete těšit např. na Navigators a PSH. Po skončení koncertů navazuje afterparty v prostoru tančírny!

Takže doražte, budete to veliký..

Čtěte více »

Přidali jsme novou značku METAL MULISHA!

Vloženo: 2012-05-23

Metal Mulisha se zabývá výrobou dámského a pánského oblečení – v její široké kolekci najdeme vše od triček, tílek, šatů a mikin, po boardshorty, kraťasy, jeansy či různé doplňky. 

Čtěte více »

V ostravském obchodě Dream proběhla la REVOLUTION!

Vloženo: 2012-05-22

 

Kdo by neznal obchod Dream v Ostravě, který patří mezi historicky první obchody v tomto městě. Obchod Dream prošel v posledních dnech celkovou proměnou. Nezměnila se jen vizáž, ale i název, struktura obchodu a osazenstvo. Obchod se nyní jmenuje Revolution, což znamená, že máte jistotu kvalitního výběru zboží za bezkonkurenční ceny. Najdete zde široký výběr bot a oblečení od značek Circa, Adio, Burton, Metal Mulisha, Dakine, Globe, Dc a mnoho dalších.. Obchod nabízí skateboardové komplety + hardware, takže milovníci skateboardingu si jistě přijdou na své. Přijďte se podívat, budete jistě překvapeni..

Čtěte více »

Nová značka BETTY RIDES v sekci značek!

Vloženo: 2012-05-22

V sekci značek můžete najít nové informace ohledně značky Betty Rides, která vyrábí především snowboardové bundy, snowboardové kalhoty, čepice, street oblečení a mnoho dalšího..

Čtěte více »

Jakub Jiruška - vítěz ELEMENT MAKE IT COUNT ve Strašnicích

Vloženo: 2012-05-18

V neděli se za poměrně ošklivého počasí konal závod ELEMENT MAKE IT COUNT ve Strašnicích. Celkem se závodu zúčastnilo 50 jezdců, kteří se rozdělili do tří věkových skupin. Celkovým vítězem se stal Jakub Jiruška, který postupuje do Evropského finále, které se koná 6.7. v Berlíně.

 
 

 

 

Čtěte více »

QUIKSILVER CZECH&SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP

Vloženo: 2012-05-17

V letošním roce nás opět čeká surfový šampionát pod záštitou značek Quiksilver a Roxy, který se bude konat v termínu 22.6. - 1.7.2012 ve Francii ve městě Seignosse. Můžete se těšit na zajímavé surfové momenty, sluníčko, zábavu, hudbu, spusty přátel, drinky, pláž, mejdánek.. No prostě surfing jak má být. Tak řádně potrénujte a zúčastněte se. Mohou se zúčastnit jak muži tak ženy.

Čtěte více »

“Get Something Fast Under your Ass”

Vloženo: 2012-05-16

Mrkněte na jedno videjko od firmy Electric vyrábějící převážně sluneční brýle.. Je plné vnadných vnad.

 

Čtěte více »

Playground párty se blíží..

Vloženo: 2012-05-16

Přijďte si popovídat, popít, zaskejtovat, zatančit, zasmát a potkat spoustu kamarádů na tradiční Playground party, která se koná 25.5. od 16hod ve skateparku ŠTVANICE. Čeká vás grilovačka, půjčovna longboardů, tarp surfing, paddle boardy na Vltavě, DJ Cína a další..

Čtěte více »

Element - MAKE IT COUNT

Vloženo: 2012-05-11

 

Všechny vás zveme již tuto neděli 13.5 2012 na skateboardové závody, které se konají v areálu Gutovka v Praze 10  Strašnicích od 12:00 hod.

 

Čtěte více »

Ještědská ODYSEA 2012

Vloženo: 2012-05-10

První červnovou sobotu se v areálu Ještěd uskuteční 2. ročník sportovně-kulturního festivalu Ještědská odysea. Festival bude probíhat na několika místech pod Ještědem společně se sportovním dnem. Těšit se můžete na bohatý program, který se zkládá z koncertů, prezentací umělecké školy, divadelních představení, workshopů, letního kina a mnoha dalších zajímavostí. V rámci sportovní dne mouhou divácí shlédnout skateboardové závody, exhibici na kolech bmx nebo si tak vyzkoušet nějakou aktivitu určenou pro veřejnost. A pozor! Vstupné je ZDARMA!!!

Více informací najdete na http://www.jestedska-odysea.cz/program/

Sponzoruje: Circa, Boardstar, Makak, Ski Ještěd, Tovaryšský vršek

Čtěte více »

MISS AGRO 2012

Vloženo: 2012-05-10

Ve středu proběhl již 14. ročník jedinečné soutěže MISS AGRO. Vstup byl jako vždy zdarma a návštěvnost  byla hlavně díky počasí, které se opět vydařilo obrovská. Vystoupily zde kapely: Mandrage, The Prostitutes a jako perla večera Jaroslav Uhlíř, který zazpíval songy ze svého repertoáru, jejichž texty zná asi skoro každá věková kategorie, takže atmosféra byla přímo úžasná. 

Čtěte více »

Pepé Kalenský je nominován na krále bíle stopy!

Vloženo: 2012-05-09

Teamrider CIRCA Pepé Kalenský je nominován svazem lyžařů na krále bílé stopy!

Výsledky této ankety budou vyhlašovány na galavečeru 25. května. Více na http://www.kralbilestopy.cz/cz/index.html

Čtěte více »

Honza Blažek - nově za Metal Mulisha

Vloženo: 2012-05-07


Čtěte více »

Triky na longboardu..

Vloženo: 2012-05-04

Malá škola longboardingu..

Pro ty z Vás co milují longboard tu máme takové lehké navnazení..

Čtěte více »

Patrik Fafek & Ondra Mikeš

Vloženo: 2012-05-04

Máme tady takový malý edit z haly od Patrika Fafka, kterého obléká Funstorm a dále ho sponzoruje značka Circa od které momentálně testuje nový model bot.. 

 

Čtěte více »

SKATE MISE..

Vloženo: 2012-05-03

 

 

Čtěte více »

Team rider Circa - Patrik Fafek - Exhibice na Ladronce

Vloženo: 2012-05-03

 

Rider Patrik Fafek jezdící za CIRCA, FUNSTORM, AGANG se zúčastnil čarodejnické exhibice v Praze na Ladronce. Uznejte sami, že Patrikovi se v letošním roce opět daří.

 

Čtěte více »

Adio rider Petr Muhlhans mistrem ČR v bikrosu!

Vloženo: 2012-05-02

 

 
 
 
 

 

Čtěte více »

Pepé Kalenský za CIRCA!

Vloženo: 2012-05-02

Člen naší reprezentace Pepé Kalenský rozšiřuje své sponzoringové portfolio. Nově se bude předvádět v záležitostech od značky Circa

Čtěte více »

Page 1 of 2 1 2 »

Spřátelené online skateshopy