Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100512 Library:30308 in /www/doc/www.skate-znacky.cz/www/index.php on line 3
Ecko Unlimited

Ecko UnlimitedMarc Ecko je módní návrhář a podnikatel, který vyrůstal v Lakewoodu. Nejprve začal s prodejem triček v polovině roku 1980, poté založil svou značku oblečení Ecko v roce 1993. Značka Ecko Unlimited se stala světově známou a stala se oblíbenou především mezi mladou generací. Inspirace mládím a hip-hopem se odráží v designu všech výrobcích Marca Ecko. Ecko je módou pro mladé energické lidi, kteří touží být sami sebou.

Marc Ecko má své obchody po celém světě. Vyvinula se taky oddělená řada oblečení a doplňků – Rhino Red shoes, Cut & Sew (dětské oblečení, pánské boty, hodinky…) a další.

Hodinky Marc Ecko vynikají svým propracovaným designem a každý kus je opravdu originálem. Hodinky Marc Ecko vám neřeknou pouze čas, stanou se vašim nezbytným doplňkem, kterého si každý všimne.

Marc Ecko věří v to, že každý touží být sám sebou a chce se nějak odlišovat. Proto vyrábí limitované edice a originální doplňky, které si získaly oblibu po celém světě. A zákaznící zůstávají této značce věrní. Od svého vzniku se snaží Marc Ecko nabídku rozšiřovat, a tak v obchodech můžeme najít téměř vše: pánské a dámské oblečení (Ecko Red), obuv, hodinky, brýle, spodní prádlo, opasky, tašky, čepice, drobné kožené zboží, oblečení pro formální příležitostí a mnoho dalšího.

Stránky výrobce skate značky: Ecko Unlimited

Spřátelené online skateshopy