Adio

Historie značky ADIO

Adio je americká společnost vyrábějící pánské i dámské boty a také oblečení — především pro skateboarding. Firma byla založena roku 1998 bývalým profesionálním skateboardistou a majitelem firmy Planet Earth Skateboards Chrisem Millerem. Obě firmy jsou dceřiné společnosti firmy K2 Sports.

Skate boty Adio

Skate boty Adio obouvají mj. profesionální skateboardisté Tony Hawk, Bam Margera, Brian Sumner, Kenny Anderson, Danny Montoya, Ed Selego, Jeremy Wray, Shaun White, a Nick Dompierre. Hawk, Sumner, Anderson, Montoya, Selego, Wray, White, a Margera mají své pro modely botů Adio. Skupiny CKY a HIM mají také svůj model. Adio vyrábí také dámské boty — mezi nejoblíbenější modely patří Eugene a Hamilton.

Oblečení ADIO

Skupina Blink-182 je také známa nošením oblečení značky Adio. V jejich klipu “The Rock Show” můžete vidět jejich člena Marka Hoppuse v tričku Adio.

Na konci roku 2006 Adio přišlo s řadou Adio Limited Projects, limitovanou řadou dostupnou ve vybraných skateshopech.

Trika Adio

Trika Adio jsou evergreenem na skateboardovém trhu již od počátků vzniku této značky. Trička jsou velice oblíbené jak mezi mladými lidmi, tak mezi lidmi, kteří stáli u zrodu skateboardingu. Trička od světoznámé firmy Adio jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a mají velice důmyslný design.

Mikiny Adio

Mikiny od značky Adio si určitě oblíbíte. K dostání jsou mikiny s kapucí, mikiny bez kapuce, mikiny na zapínání, ... Škála výběru je opravdu veliká. Mikiny Adio mají dlouholetou tradici a jsou nedílnou součástí každé kolekce.

Sortiment skate značky ADIO

Modely obuvi zahrnují obuv pro skateboarding, k tomu více stylověji orientované tenisky, stejně tak sandály. V shopech Adio naleznete batohy, kalhoty, trička, mikiny a další zboží.

Skate Specific Technology (SST)

Adio Skate Specific Technology (SST) bere skateboardingovou obuv do nové dimenze. Vrchní část podrážky obsahuje Fully Cupped PU vrstvu (tlumící materiál po celé délce chodidla). Přední část podrážky je bezešvá a tak umožňuje celému chodidlu komfortní kontakt s celým povrchem. Podrážka umožňuje větší kontrolu na skateboardem a celému tělu dodává větší  podporu a stabilitu. Celá bota je velmi lehká a vysoce odolná. Adio SST obsahuje funkční gelový polštářek, umístěný pod patou, který slouží k tlumení nárazů. Adio SST není nic menšího, než revoluce v konstrukci skateboardové obuvi …Skate Specific Technology.

 

Stránky výrobce skate značky Adio: www.adio.cz

Spřátelené online skateshopy